Rüyada ölü ile yatmak

Eyüp Z.(42) - Antalya sordu : "Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ölü ile yatmak açıklar mısınız? "

Rüyada ölü ile yatmak, yeminine sadık kalınacağına, güler yüzlü yaşlı insana, iyi geleceğe, sağlığını kazanmaya, kendisini sevenlerle gülmeye, salih çocuğa, cömert amire, dostluklarında feraha, mutluluğa kavuşmaya, üne erişmeye, finansal külfeti bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da acımasız bir akrabaya, hilekar bir amire, sağlığın kötüleşeceğine, düşmanlık görülmesine, parasızlığa yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği ferahlığa, meşakkatle özlediği toplu paraya, cefa çekerek ümit ettiği temiz rızka yorulur.

"Rüyada ölü ile yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ölü ile yatmak
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. bir çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü ile yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.