Rüyada ölü ile yıkanmak

Şükrü Ö.(22) - Şanlıurfa sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar burada bulunabiliyor ancak rüyada ölü ile yıkanmak yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada ölü ile yıkanmak, salih eşe, duygusal yükü bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, yakında duyulacak mutlu edici değişimlere, düşkünlükten uzak durmaya, işte makama ulaşılacağına, isteklerin yerine geleceğine, birikmiş mala, sözüne bağlı duracağına, elinden her iş gelen bir kişiye, faydalı uğraşlar yapacağına, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda düşmanlığını saklayan amire, maddi probleme, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, korkuya gerçekleşmesine, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya yorulur. Bazen de tabirciler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında gözlediği zenginliğe, ümitsizlikten sonra özlediği onura, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu toplu mala delalet eder.

"Rüyada ölü ile yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada ölü ile yıkanmak
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü ile yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.