Rüyada ölü timsah görmek

Tuba V.(28) - Ordu sordu : "Evvelsi gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ölü timsah görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölü timsah görmek, sağlıklı bir ömre, işte mevkiye gelineceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, birikmiş mala, ilişkisinin iyi gittiğine, toplum yaşamında muvaffakiyete, bol kazanca, mutluluğa, mal varlığına gelecek bolluğa, yararlı işler ile meşgul olacağına, sakin bir hayatı olacağına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sıkıntıdan sıyrılamamaya, değer yitirmeye, parasızlığa, iş kaynaklı üzüntüye, iyi hali yitirmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği mevkiye, mağlubiyetten sonra kavuştuğu paraya, zorlukların sonrasında özlediği servete, mağlubiyetten sonra kazandığı onura işaret eder.

"Rüyada ölü timsah görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile ilgili bilinmeyenler

rüyada ölü timsah görmek
  • Ortalama bir insanın ömrünün ortalama 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü timsah görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.