Rüyada ölü yaşlı adam görmek

Hayrünisa Ç.(30) - Balıkesir sordu : "rüyada ölü yaşlı adam görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ölü yaşlı adam görmek, beceri sahibi bir kişiye, verimli işler ile meşgul olacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, mala gelecek bolluğa, vefakar akrabaya, isteklerin hayata geçeceğine, malın hayırlı olacağına, refah dolu zamanlara, iyi işler yapacağına, maddi külfeti olan arkadaştan uzak durulacağına, ikili ilişkilerde huzura delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kötü huylu amir tarafından zarar görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, sırların açığa döküleceğine, zora düşmeye, maddi zarara delalettir. Bazı rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği iyiliğe, uğraşlarının sonunda ulaştığı toplu paraya, zorluklara göğüs gererek düşlediği mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu galibiyete işaret eder.

"Rüyada ölü yaşlı adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ölü yaşlı adam görmek
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü yaşlı adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.