Rüyada ölüm cezası almak

Emrah F.(20) - Konya sordu : "rüyada ölüm cezası almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölüm cezası almak, hünerli bir insana, kazancın verimli olacağına, emniyetli olmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, güzel uğraşlara, alın teriyle elde edilen paraya, huzur bulmaya, hayırlı akrabaya, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yakın zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye işarettir. Ayrıca sıkıntıya yaşantıya, ticari zarara, kötülükten emin olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, kötü niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye delalettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya zorlukla beklediği huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği büyük güce, sıkıntılarının sonunda istediği zenginliğe, cefa çekerek özlediği toplu kazanca işarettir.

"Rüyada ölüm cezası almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada ölüm cezası almak
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. bir çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüm cezası almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.