Rüyada ölüm için hazırlık yapmak

Nihan N.(24) - Burdur sordu : "3 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ölüm için hazırlık yapmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ölüm için hazırlık yapmak, aydınlık geleceğe, büyük mevkiye ulaşacağına, uzun ömre, maddiyata gelecek fazlalığa, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, beceri sahibi bir insana, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, faydalı işler yapacağına, özlemi duyulan bir ilişkiye, ferahlığa, samimi orta yaşlı kimseye yorulur. Ender olarak da kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, fenalığını gizleyen insana, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına delalettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak istediği haysiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği hünere, zorluklarla mücadele ederek kazandığı berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı beceriye delalet eder.

"Rüyada ölüm için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada ölüm için hazırlık yapmak
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüm için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.