Rüyada ölünün dua istemesi

Bengisu F.(26) - İstanbul sordu : "Açık ara rakipleri arasında en kapsamlı rüya tabiri web sitesi burada. Aradığım nerdeyse tüm rüyalar burada var ancak rüyada ölünün dua istemesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün dua istemesi, devlette mertebeye yükseleceğine, rahata, sevdikleriyle mutlu olmaya, merhametli akrabaya, iyi bir ilişkiye, gelire gelecek fazlalığa, mutluluğa ermeye, aydınlık geleceğe, getirili yatırım gerçekleştireceğine, güvende hissetmeye, külfetsiz elde edilen ganimete işarettir. Aynı zamanda düşmanlık görülmesine, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, sırların açığa çıkacağına, parasal zorluğa, can sıkıcı duruma gelmeye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle tabir ederler: Bu zahmetle birlikte hayalini kurduğu müjdeye, umudunu yitirdikten sonra gözlediği hayra, zorlukla birlikte kavuştuğu hünere, sıkıntılarının sonunda özlediği berekete delalet eder.

"Rüyada ölünün dua istemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ölünün dua istemesi
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün dua istemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.