Rüyada ölünün dut istemesi

Celil A.(27) - Kars sordu : "rüyada ölünün dut istemesi yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ölünün dut istemesi, aydınlık yarınlara, istenilen bir geleceğe, bol kazanca, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, eşiyle refah içinde geçecek ömre, sakin bir hayat sürdüreceğine, taleplerin hayata geçeceğine, verimli işler yapacağına, şöhrete sahip olmaya, mutluluğa ermeye, güvende yaşamaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sırların ortaya çıkacağına, düşmanlık görmeye, üzüntüden sıyrılamamaya, yalancı amire, muhtaç duruma düşmeye işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu zahmetle ümit ettiği mala, uğraşarak umduğu refaha, kaybettikten sonra hayalini kurduğu başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada ölünün dut istemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda merak ettikleriniz

rüyada ölünün dut istemesi
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün dut istemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.