Rüyada ölünün eski elbise giymesi

Duha V.(27) - Malatya sordu : "rüyada ölünün eski elbise giymesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölünün eski elbise giymesi, hayırlı işler yapacağına, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, mutluluğu bulmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, uzun ömre, malın hayırlı olmasına, sevince kavuşmaya, verimli işler yapacağına, yetenek sahibi bir kimseye, helal zenginliğe, arkadaşlarıyla sohbete delalet eder. Olumsuz anlamda ticaret alanında sıkıntıya, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, parasızlığa, üzüntü duymaya, değer düşmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu zorlukları aşarak düşlediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu güce, uğraşarak kavuştuğu mala, uzun süren çabaların sonunda istediği ganimete delalettir.

"Rüyada ölünün eski elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada ölünün eski elbise giymesi
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman net olarak bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün eski elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.