Rüyada ölünün evde yatması

Zafer U.(41) - Muğla sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ama rüyada ölünün evde yatması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün evde yatması, manevi külfeti bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, aşk hayatında feraha, kazancın bereketli olacağına, bereketli yarınlara, büyük mertebeye geleceğine, becerili bir kimseye, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı haber almaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, güvenli kalmaya, bol berekete, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine delalettir. Olumsuz anlamda rahatı kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, rahatının bozulacağına, ticari kayba, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine yorulur. Bazen de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıya düşerek kavuştuğu ferahlığa, cefa ile birlikte umduğu berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı mülke, sıkıntıyla hak ettiği berekete yorulur.

"Rüyada ölünün evde yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada ölünün evde yatması
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün evde yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.