Rüyada ölünün gençliğini görmek

Gül Ç.(37) - Avusturya sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en kullanışlı rüya yorumları internet sitesi sizinki. Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor fakat rüyada ölünün gençliğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün gençliğini görmek, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, zahmetsiz kazanılan paraya, yeminin tutulacağına, kuvvete, dingin kalacağına, sevince ermeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, sağlıklı hayata, yetenekli bir kişiye, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, istenilen bir geleceğe işaret eder. Kimi zaman da ticaret nedeniyle üzüntüye, ferahının kaçacağına, yoksulluğa, kötü huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye, saklanansırların meydana çıkmasına delalet eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı saygınlığa, zahmet çekerek gözlediği daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu mutluluğa, zamanla elde ettiği şana yorulmaktadır.

"Rüyada ölünün gençliğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada ölünün gençliğini görmek
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Tahminen bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün gençliğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.