Rüyada ölünün istemesi

Yüksel A.(25) - Samsun sordu : "Geçen gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ölünün istemesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün istemesi, sağlığa, mutlu olmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, bol gelire, şana erişileceğine, planların gerçekleşeceğine, salih arkadaşa, yararlı işler ile meşgul olacağına, maddi külfeti olan akrabadan kurtulmaya, bol berekete, zengin akrabaya delalet eder. Bunlarla birlikte hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, iyi hali kaybetmeye, istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntılı yaşama, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalettir. Bazı durumlar için de yorumcular derler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu feraha, umudunu yitirdikten sonra istediği itibarlı mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı mevkiye, sıkıntıyla ümit ettiği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada ölünün istemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ölünün istemesi
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün istemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.