Rüyada ölünün saz çalması

Abdullah S.(35) - Denizli sordu : "rüyada ölünün saz çalması açıklar mısınız? "

Rüyada ölünün saz çalması, sağlığa, hoşsohbet orta yaşlı yabancıya, ilişkisinin iyi olacağına, hayırlı uğraşlara, bol berekete, rahatlığa, kolay elde edilen mala, gelirin temiz olmasına, isteklerin yerine geleceğine, hak edilen güce ermeye, sakin bir hayatı olacağına delalet eder. Olumsuz anlamda iyi hali kaybetmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ferahının bozulacağına, sevimsiz vaziyete düşmeye, ticari kayba işarettir. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte özlediği başarıya, zorlukların sonrasında kavuştuğu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği rahatlığa, zahmetle ulaştığı az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada ölünün saz çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada ölünün saz çalması
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün saz çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.