Rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek

Ferhat U.(31) - Rize sordu : "Merhaba, Aradığım neredeyse tüm yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek, mutluluğa, tatlı dilli genç kimseye, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, duygusal külfeti bulunan tanıdığından kendini kurtarmaya, becerikli bir kimseye, işyerinde terfiye, uzun ömre, planların yerine geleceğine, eli açık kadına, vefalı evlada, iyi talihe işarettir. Aynı zamanda fena niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, huzurunun bozulacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasal zorluğa, sevimsiz duruma gelmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek istediği kazanca, ümitsizlikten sonra gözlediği zafere, meşakkatle hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, sıkıntı sonrasında hak edilen şöhrete işarettir.

"Rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün şikayet ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.