Rüyada ölünün takım elbise giymesi

İbrahim A.(44) - İstanbul sordu : "rüyadanegörmeki bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada ölünün takım elbise giymesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün takım elbise giymesi, şöhrete erişileceğine, salih çocuğa, beceri sahibi bir insana, emniyette hissetmeye, büyük güce ulaşmaya, finansal külfeti bulunan dosttan yakasını kurtarmaya, mutlu olmaya, iyi bir geleceğe, güzel şansa, dünyalığa gelecek bolluğa, huzura ermeye delalettir. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, zorluğa düşmeye, sıkıntıya yaşama, hilekar insana, parasal sıkıntıya delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak kazandığı haysiyete, cefa çekerek istediği zafere, cefa çektikten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata, cefa çektikten sonra umduğu daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada ölünün takım elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada ölünün takım elbise giymesi
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün takım elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.