Rüyada ölünün yatması

Hasan Ç.(47) - Diyarbakır sordu : "Bence internetteki en ayrıntılı rüya tabiri internet sitesi burada. Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada ölünün yatması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölünün yatması, getirili girişimler yapacağına, kısa sürede duyulacak sevindirici havadise, üne kavuşulacağına, tatlı dilli genç insana, mutluluğa, güzel kısmete, sevinmeye, elinden her iş gelen bir kişiye, hak edilmiş servete, hayırlı çocuğa, akrabalarla birlikte yaşamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da sevimsiz hale gelmeye, ticaret alanında sıkıntıya, ferahının bozulacağına, maddi zarara, zulüm görmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıyla gözlediği varlığa, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha iyi bir hayata, cefa çekerek hasret duyduğu kazanca, sıkıntı sonrasında umduğu refaha işarettir.

"Rüyada ölünün yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada ölünün yatması
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahmini üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölünün yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.