Rüyada ölüp ölüp dirilmek

Tulü D.(25) - Giresun sordu : "rüyada ölüp ölüp dirilmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ölüp ölüp dirilmek, şöhrete kavuşulacağına, sağlıklı hayata, feraha, kazanca gelecek fazlalığa, mutluluğa, memuriyette makama geleceğine, hayallerin hayata geçeceğine, yetenekli bir kişiye, yüksek gelire, salih dosta, parasal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıdan kurtulamamaya, sıhhatin bozulacağına, sıkıntıya yaşama, korktuğu şeyden emin olmaya, düşmanlık görülmesine delalet eder. Bazı rüya yorumcuları dediler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen toplu kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek kazandığı feraha, zamanla ulaştığı itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada ölüp ölüp dirilmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada ölüp ölüp dirilmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüp ölüp dirilmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.