Rüyada ölüyü kucağına almak

Erdal F.(35) - Afyonkarahisar sordu : "Merhaba. Bir kaç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ölüyü kucağına almak yorumlar mısınız? "

Rüyada ölüyü kucağına almak, sağlıklı hayata, bol berekete, rızkın hayırlı olacağına, mala gelecek artışa, isteklerin gerçekleşeceğine, külfetsiz elde edilen ganimete, hüner sahibi bir kişiye, mutluluğu bulmaya, yeminini tutacağına, güce ulaşmaya, hak edilmiş ziynete işarettir. Ender olarak da ferahının bozulacağına, düşmanlık görülmesine, ticaret sebebiyle üzüntüye, kötü bir olayla karşılaşılacağına, eğitimsiz bir kimseye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu büyük güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği daha iyi bir hayata, zorlukları aşarak beklediği hayra, zorlukların sonrasında düşlediği huzura işaret eder.

"Rüyada ölüyü kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada ölüyü kucağına almak
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüyü kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.