Rüyada ölüyü mezardan çıkarma

İbrahim E.(39) - Kahramanmaraş sordu : "Selam, Üç dört gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ölüyü mezardan çıkarma yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölüyü mezardan çıkarma, mal varlığına gelecek bolluğa, zahmetsiz kazanılan ganimete, aydınlık geleceğe, sağlığa, zengin tanıdığa, getirili girişimler yapacağına, helal paraya, kısa sürede alınacak müjdeli habere, sevince kavuşulacağına, gelirin verimli olacağına, isteklerin gerçekleşeceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle sıkıntıya, iyi hali kaybetmeye yorulur. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra düşlediği iyi bir geleceğe, çektiği zorlukların sonunda kazandığı itibara, zorlukla birlikte kavuştuğu mutluluğa, sıkıntıyla beklediği ferahlığa delalettir.

"Rüyada ölüyü mezardan çıkarma" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ölüyü mezardan çıkarma
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüyü mezardan çıkarma" yazısı izinsiz kopyalanamaz.