Rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek

Gökhan D.(47) - Şanlıurfa sordu : "ruyadanegormeki bir kaç aydır beğenerek okudum. Bugün bir rüya gördüm. rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek, şana sahip olunacağına, huzur bulmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, arzuların hayata geçeceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine, salih eşe, duygusal hayatın iyi olacağına, kısa sürede duyulacak müjdeli habere, dostlarıyla sohbete, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, imrenilen bir başarıya yorulmaktadır. Kimi zaman da hilekar kimseye, parasal zorluğa, kötülükten emin olunacağına, sıhhatin bozulacağına, ticaret alanında sorunlara işarettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler ki: Bu zorlukların ardından ulaştığı rahatlığa, sıkıntı sonrasında kavuştuğu saygınlığa, sıkıntılarının sonunda umduğu refaha, zorlukla ulaştığı refaha yorulur.

"Rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölüyü mezardan çıkmış görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.