Rüyada ön diş düşmek

Türesin K.(31) - Tekirdağ sordu : "rüyada ön diş düşmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ön diş düşmek, mal varlığına gelecek fazlalığa, verimli uğraşlar yapacağına, mutlu olmaya, getirili uğraşlara, sevince kavuşmaya, güvende hissetmeye, merhametli evlada, sağlıklı hayata, zenginliğe, büyük mertebeye çıkılacağına, yeminini yerine getirmeye işarettir. Ayrıca ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntıya yaşantıya, korktuğu şeyden emin olunacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, cahil bir amire yorulmaktadır. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından hayalini kurduğu hünere, çektiği zorlukların sonunda özlediği mala, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği beceriye, zorluklara göğüs gererek beklediği zafere işaret eder.

"Rüyada ön diş düşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ön diş düşmek
  • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ön diş düşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.