Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek

Emrah R.(35) - İstanbul sordu : "rüyada ördek yumurtası görmek ne demek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek, sorunlardan arınmış kalacağına, rızkın hayırlı olmasına, üne erişmeye, yüksek kısmete, sağlıklı hayata, sevineceğine, vefakar akrabaya, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, hak edilen güce ermeye, servete delalettir. Ender olarak da korkuya gerçekleşmesine, düşmanından emin olunacağına, maddi zorluğa, sevimsiz bir duruma düşmeye, düşmanlık görülmesine işarettir. Bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra hak edilen şerefe, zorlukların ardından gözlediği haysiyete, uğraşlarının sonunda kavuştuğu temiz rızka, zorluklara göğüs gererek gözlediği sevince yorulmaktadır.

"Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada ördek yumurtası görmek ne demek
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ördek yumurtası görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.