Rüyada ördeklere ekmek atmak

Berk A.(43) - Afyonkarahisar sordu : "Merhaba, rüyada ördeklere ekmek atmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ördeklere ekmek atmak, sosyal yaşamda mutluluğa, kazançlı atılım içinde bulunacağına, elinden her iş gelen bir kimseye, mutluluğa kavuşmaya, huzur bulmaya, helal mala, sağlıklı hayata, maddi zorluklardan kurtulmaya, servete, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, külfetsiz kazanılan mülke işaret eder. Kimi zaman da sevimsiz bir duruma gelmeye, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, iyi hali yitirmeye, zalim bir insana, korktuğu şeyden emin olunacağına işarettir. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından hak ettiği daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen onura, yardım alarak kavuştuğu şerefe, umudunu kestikten sonra hak ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada ördeklere ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada ördeklere ekmek atmak
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ördeklere ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.