Rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek

Mefaret Y.(20) - İzmir sordu : "rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, salih eşe, rahatlığa, mutluluğa ermeye, sağlığını kazanmaya, bol kazanca, hayırlı işlere, yeminini yerine getireceğine, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, sevince, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine işarettir. Başka görüşlere göre de istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, yalancı kişiye, zulüm görülmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, cimri bir kimseye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak edilen itibarlı mertebeye, cefa çekerek ümit ettiği ganimete, uğraşarak beklediği mülke, yenilgiden sonra hak edilen zafere işaret eder.

"Rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, yabancı kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahmini üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruç olduğunu unutup bir şeyler yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.