Rüyada oruç olduğunu unutup yemek

Zerhan I.(37) - Artvin sordu : "Hayırlı geceler. Tartışmasız rakipleri arasında en büyük rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada oruç olduğunu unutup yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oruç olduğunu unutup yemek, vefakar eşe, bol berekete, getirili girişimler yapacağına, iyi bir birlikteliğe, zahmetsiz kazanılan kazanca, sevince kavuşmaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, eşiyle birlikte yaşamaya, devlette mevkiye yükseleceğine, şana sahip olmaya, gelirin kazançlı olacağına işarettir. Aynı zamanda ticaret nedeniyle huzursuzluğa, hilekar bir kimseye, can sıkıcı vaziyete gelmeye, kötülükten emin olmaya, zorluğa düşmeye yorulur. Bir takım alimler şöyle derler: Bu mağlubiyetten sonra düşlediği ferahlığa, meşakkatle birlikte hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, uğraş vererek kavuştuğu servete, sıkıntı sonrasında beklediği feraha işaret eder.

"Rüyada oruç olduğunu unutup yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada oruç olduğunu unutup yemek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruç olduğunu unutup yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.