Rüyada oruçlu iken armut yemek

Emrah U.(22) - İstanbul sordu : "hayırlı günler; rüyada oruçlu iken armut yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu iken armut yemek, sevince erişileceğine, sorunlardan uzak kalacağına, becerili bir kimseye, bol berekete, mutluluğa kavuşmaya, feraha, maddi zorluklardan sıyrılmaya, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, emniyette yaşamaya, görgülü genç yabancıya, iyi uğraşlara gireceğine işaret eder. Aynı zamanda üzüntüden kurtulamamaya, zora düşmeye, sıhhatin yitirileceğine, sırların açığa çıkacağına, huzurunun bozulacağına işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında özlediği paraya, umudunu yitirdikten sonra hak edilen yüksek mertebeye, zorlukla düşlediği feraha, sıkıntı sonrasında hak ettiği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada oruçlu iken armut yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında merak ettikleriniz

rüyada oruçlu iken armut yemek
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu iken armut yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.