Rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir

Eftal B.(37) - Uşak sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir, hayallerin yerine geleceğine, zenginliğe, şöhrete ulaşmaya, sözlerin yerine getirileceğine, mutlu olmaya, güzel gelire, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadise, düşkünlükten kurtulmaya, becerikli bir kişiye, sevineceğine, maddi külfeti bulunan bir kimseden kurtulmaya delalet eder. Ender olarak da fenalığını saklayan yabancıya, zorluğa düşmeye, korkuya olmasına, kederden kurtulamamaya, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına delalet eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği hünere, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu iyiliğe, kaybettikten sonra gözlediği beceriye, meşakkatle birlikte ümit ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların adlarını bildirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu iken yemek yemek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.