Rüyada oruçlu iken yemek yemek

Keramettin I.(22) - Kocaeli sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor fakat rüyada oruçlu iken yemek yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu iken yemek yemek, büyük mevkiye çıkacağına, yüksek ticari kazançlara, karlı girişim yapacağına, fakirlikten sıyrılmaya, eli açık aile ferdine, hayırlı akrabaya, rahata, sevince kavuşmaya, akrabalarla yaşamaya, kazanca gelecek artışa, yüksek gelire yorulur. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya düşmeye, ticaret alanında zarara, maddi sıkıntıya, sıkıntıya hayata, cimri bir akrabaya yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek özlediği mala, sıkıntıyla gözlediği galibiyete, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen yüksek mertebeye, zorlanarak istediği zenginliğe yorulur.

"Rüyada oruçlu iken yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada oruçlu iken yemek yemek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu iken yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.