Rüyada oruçlu iken yemek

Manunu C.(24) - İstanbul sordu : "Hayırlı sabahlar. Açık ara internetteki en detaylı rüya yorumları internet sitesi burada. rüyada oruçlu iken yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu iken yemek, alın teriyle elde edilen servete, manevi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, kolay elde edilen altına, iyi günlere, hayırlı eşe, planların hayata geçeceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, bol berekete, arkadaşlarıyla eğlenmeye, bol şansa, ulaşılan güce ulaşmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de hilekar düşmana, fukaralığa, iyi hali kaybetmeye, huzurunun bozulacağına, dara düşmeye işaret eder. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya kaybettikten sonra gözlediği huzura, meşakkatle hak edilen toplu paraya, hatalarının ardından ulaştığı servete, zorlukları aşarak hasret duyduğu hünere delalettir.

"Rüyada oruçlu iken yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada oruçlu iken yemek
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu iken yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.