Rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek

Rüveyde I.(29) - Kocaeli sordu : "rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek, sevince kavuşulacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, yetenek sahibi bir kimseye, bol gelire, getirili girişimler içinde bulunacağına, büyük makama geleceğine, zengin tanıdığa, mal varlığına gelecek berekete, verdiği sözü yerine getireceğine, zenginliğe, külfetsiz elde edilen mala delalettir. Kimi zaman da düşmanlığını göstermeyen akrabaya, maddi kayba, sırların ortaya döküleceğine, kötü bir olayla yüzleşileceğine, kötülükten emin olunacağına işarettir. Farklı düşünen rüya alimleri dediler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek kazandığı rahatlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği sevince, yardım alarak gözlediği zenginliğe, cefa ile birlikte elde ettiği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu olduğunu unutarak yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.