Rüyada otobüs bileti almak görmek

Marlen L.(30) - Azerbaycan sordu : "Aradığım hemen hemen tüm yorumlar burada var fakat rüyada otobüs bileti almak görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada otobüs bileti almak görmek, hayırlı işler ile meşgul olacağına, emniyette olmaya, sağlıklı bir ömre, duygusal külfeti bulunan akrabadan uzak durmaya, birikmiş nimete, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, kazancın bereketli olmasına, sıcakkanlı yaşlı kişiye, hüner sahibi bir kişiye, külfetsiz elde edilen mala, büyük kuvvet sahibi olmaya işarettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, iş kaynaklı üzüntüye, kötü huylu bir insan eliyle fenalık görmeye, sıkıntıya yaşantıya, muhtaç duruma düşmeye delalettir. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler: Bu umudunu yitirdikten sonra ulaştığı hünere, sıkıntılara göğüs gererek özlediği zafere, zorlukları aşarak düşlediği daha iyi bir hayata, cefa çekerek ümit ettiği itibara yorulmaktadır.

"Rüyada otobüs bileti almak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada otobüs bileti almak görmek
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada otobüs bileti almak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.