Rüyada otobüs bileti görmek

Dürübe A.(22) - İstanbul sordu : "rüyada otobüs bileti görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada otobüs bileti görmek, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi değişimlere, iyi kısmete, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, yetenekli bir kimseye, temiz mala, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, huzur bulmaya, dostlarla birlikte eğlenmeye, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, sevince erişileceğine, şöhrete erişmeye delalet eder. Ender olarak da sıhhatin yitirileceğine, korkuya gerçekleşmesine, sıkıntılı yaşama, düşmanlığını gizleyen insana, düşmanlıktan emin olunacağına işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu şana, başarısızlıktan sonra ulaştığı mülke, hatalarının ardından hak edilen şerefe, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada otobüs bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada otobüs bileti görmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada otobüs bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.