Rüyada otobüs bileti

Kevser R.(25) - Düzce sordu : "Fikrimce yazılmış en ayrıntılı rüya tabiri internet sitesi burası. Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada otobüs bileti açıklar mısınız? "

Rüyada otobüs bileti, tertemiz mala, maddi külfeti olan kimseden yakasını kurtarmaya, malın verimli olacağına, akrabalarla gülmeye, hayallerin hayata geçeceğine, yağmura, huzur bulmaya, toplum yaşamında huzura, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, mal varlığına gelecek bolluğa, getirili atılımlar içinde bulunacağına delalet eder. Bazen de korkuya başına gelmesine, parasal zarara, fenalığını saklayan akrabaya, sıhhatin yitirileceğine, rahatı yitirmeye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlanarak elde ettiği daha iyi kazanca, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı berekete, umudunu kestikten sonra özlediği itibara, cefa çekerek hak edilen rahatlığa delalettir.

"Rüyada otobüs bileti" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada otobüs bileti
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada otobüs bileti" yazısı izinsiz kopyalanamaz.