Ruyada otobus seyahat etmek

Gönül Y.(28) - Bursa sordu : "ruyada otobus seyahat etmek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada otobus seyahat etmek, zengin aile ferdine, alın teriyle elde edilen nimete, mülke gelecek bolluğa, verimli işler yapacağına, şana erişmeye, zorluk çekmeden elde edilen mala, paranın kazançlı olmasına, yakında öğrenilecek memnun edici haber almaya, ferahlamaya, sevineceğine, problemlerden uzak olacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak ticari başarısızlığa, sağlığın bozulacağına, düşmanlık görmeye, korktuğundan emin olmaya, sıkıntılı hayata işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra istediği iyi bir geleceğe, umudunu kestikten sonra düşlediği iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra umduğu başarıya, zamanla hayalini kurduğu servete delalettir.

"Ruyada otobus seyahat etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili bunları biliyor musunuz

ruyada otobus seyahat etmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Ruyada otobus seyahat etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.