Rüyada otobüs tamir etmek

Teksin İ.(43) - İstanbul sordu : "iyi akşamlar, rüyada otobüs tamir etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada otobüs tamir etmek, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, istenilen güce ermeye, sevince kavuşulacağına, mutlu zamanlara, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, toplum yaşamında huzura, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, şöhrete kavuşmaya, paraya gelecek fazlalığa, hayırlı çocuğa, becerikli bir kimseye işaret eder. Ayrıca ticaret alanında problemlere, kötülük görmeye, üzülmeye, sıkıntılı hayata, değer kaybetmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorlukları aşarak ümit ettiği kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından ümit ettiği refaha, sıkıntı çekerek kavuştuğu kazanca delalettir.

"Rüyada otobüs tamir etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada otobüs tamir etmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada otobüs tamir etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.