Ruyada pantolon pacasi

Yasemin Ş.(40) - Antalya sordu : "Üç dört gün önce tuhaf bir rüya gördüm. ruyada pantolon pacasi açıklayabilir misiniz? "

Ruyada pantolon pacasi, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli haber duymaya, tatlı dilli orta yaşlı insana, hak edilen güce, elinden her iş gelen bir kişiye, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, duygusal külfeti bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, üne sahip olmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, aşk hayatının iyi olacağına, imrenilen bir eşe işaret eder. Bir diğer yoruma göre de kıymet düşmesine, rahatı yitirmeye, düşmanlığını saklayan kişiye, ticaret alanında sıkıntıya, yalancı bir düşmana işaret eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği feraha, uğraş vererek özlediği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği kazanca işaret eder.

"Ruyada pantolon pacasi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile alakalı merak ettikleriniz

ruyada pantolon pacasi
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Ortalama bir insan hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Ruyada pantolon pacasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.