Rüyada pantolon ters giymek

Firuzan Ü.(22) - Afyonkarahisar sordu : "Fikrimce yapılmış en güzel rüya web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada pantolon ters giymek yorumlar mısınız? "

Rüyada pantolon ters giymek, mutluluğa ermeye, akrabalarla eğlenmeye, bonkör memura, şöhrete kavuşmaya, hayırlı dosta, bol gelire, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, hayali kurulan bir eşe, sevineceğine, kazançlı yarınlara, arzu edilen kuvvete ermeye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de parasal kayba, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, ticari kayba, fakirliğe, zora düşmeye işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte istediği toplu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği şana, cefa çekerek hak edilen varlığa, zahmet çekerek umduğu toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada pantolon ters giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda merak ettikleriniz

rüyada pantolon ters giymek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Uyandıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon ters giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.