Rüyada pantolon üstüne pantolon giymek

Erol C.(46) - Elazığ sordu : "rüyada pantolon üstüne pantolon giymek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada pantolon üstüne pantolon giymek, imrenilen güce, mutluluğu bulmaya, kazancın verimli olmasına, sevinmeye, imrenilen bir ilişkiye, memuriyette mertebeye gelineceğine, getirili iş yapacağına, güvenli olmaya, kendisini sevenlerle sohbete, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, hayallerin gerçekleşeceğine yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret sebebiyle üzüntüye, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, rahatının kaçacağına, sıkıntıya düşmeye, değer düşmesine yorulmaktadır. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa ile birlikte ümit ettiği beceriye, cefa çektikten sonra gözlediği yüksek mertebeye, uzun süren çabaların sonunda gözlediği şöhrete , meşakkatle birlikte hak ettiği onura işarettir.

"Rüyada pantolon üstüne pantolon giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada pantolon üstüne pantolon giymek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon üstüne pantolon giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.