Rüyada pantolon yanması görmek

Yüksel S.(28) - İzmir sordu : "İyi sabahlar; Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada pantolon yanması görmek açıklar mısınız? "

Rüyada pantolon yanması görmek, birikmiş ganimete, imrenilen bir ilişkiye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, emniyette yaşamaya, güzel şansa, arzu edilen kuvvete, bol berekete, yeminin yerine getirileceğine, mutluluğa kavuşmaya, hayırlı uğraşlara, sevince kavuşmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak mutsuzluktan kurtulamamaya, kıymet düşmesine, ticaret alanında problemlere, sevimsiz vaziyete gelmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında hak edilen kazanca, zorlukların ardından beklediği rahata, zorlukları aşarak kazandığı toplu kazanca, uğraşlarının sonunda kazandığı refaha işaret eder.

"Rüyada pantolon yanması görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi konusunda merak ettikleriniz

rüyada pantolon yanması görmek
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon yanması görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.