Rüyada pantolon yemek

Hakan Ç.(36) - Konya sordu : "Bir iki gün önce bir rüya gördüm. rüyada pantolon yemek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada pantolon yemek, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, şana ermeye, huzurlu kalacağına, huzura kavuşmaya, kazançlı yarınlara, gelirin temiz olacağına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, mala gelecek artışa, istenilen bir başarıya, mutluluğa kavuşmaya, alın teriyle kazanılan mala yorulur. Ayrıca fenalığını göstermeyen düşmana, sıkıntıya hayata, maddi zorluğa, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların meydana dökülmesine işarettir. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorlukların sonrasında özlediği saygınlığa, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu güce, zahmetle birlikte kavuştuğu mevkiye yorulur.

"Rüyada pantolon yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada pantolon yemek
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.