Rüyada pantolon yıkamak

Feragat Ü.(26) - Tekirdağ sordu : "rüyada pantolon yıkamak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada pantolon yıkamak, malın temiz olacağına, hayırlı arkadaşa, güvenli hissetmeye, ilişkisinin iyi gittiğine, karlı işler gerçekleştireceğine, dostlarla gülmeye, hak edilen güce ulaşmaya, sevinmeye, mutlu olmaya, güzel gelire, toplum yaşamında feraha delalettir. Kimi zaman da sağlığın bozulacağına, muhtaç duruma düşmeye, huzurunun kaçacağına, hilekar insana, sıkıntıya yaşantıya delalet eder. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Bu meşakkatle hak ettiği iyi bir geleceğe, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği rahatlığa, sıkıntı çekerek kavuştuğu varlığa, başarısızlıktan sonra elde ettiği daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada pantolon yıkamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada pantolon yıkamak
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon yıkamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.