Rüyada pantolon yırtılması

Salih B.(26) - Almanya sordu : "3 gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada pantolon yırtılması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada pantolon yırtılması, üne ulaşılacağına, güler yüzlü genç kadına, huzur bulmaya, bereketli günlere, rızkın verimli olmasına, sevdikleriyle iyi geçinmeye, verdiği söze sadık olacağına, emniyetli kalmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, gönül ilişkilerinde tatmine, ticari kazancı yüksek atılım gerçekleştireceğine delalet eder. Nadiren de korkulanın gerçekleşmesine, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, ferahının bozulacağına, sırların ortaya çıkmasına işaret eder. Bazı ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda umduğu toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı müjdeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği itibara, zahmet çekerek elde ettiği temiz kazanca yorulur.

"Rüyada pantolon yırtılması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada pantolon yırtılması
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon yırtılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.