Rüyada pantolon yitirmek

Ahmet A.(48) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada pantolon yitirmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada pantolon yitirmek, refah dolu zamanlara, mala gelecek bolluğa, yetenekli bir insana, ikili ilişkilerde mutluluğa, düşkünlükten uzak durmaya, mutluluğa kavuşmaya, hoşgörülü orta yaşlı kimseye, rızkın bereketli olmasına, hayallerin yerine geleceğine, sözünü tutmaya, yüksek mertebeye ulaşılacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak rahatının kaçacağına, sağlığın kötüleşeceğine, cimri bir akrabaya, hoşnutsuz duruma düşmeye, iş sebebiyle üzüntüye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek gözlediği müjdeye, cefa ile birlikte elde ettiği daha çok kazanca, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu sevince, mağlubiyetten sonra özlediği onura işarettir.

"Rüyada pantolon yitirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada pantolon yitirmek
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolon yitirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.