Rüyada pantolona çamur sıçraması

Ezher C.(42) - Finlandiya sordu : "rüyada pantolona çamur sıçraması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada pantolona çamur sıçraması, dünyalığa gelecek fazlalığa, sözüne sadık olacağına, hayırlı arkadaşa, üne kavuşmaya, önemli güce ulaşmaya, rızkın verimli olmasına, parasal külfeti olan akrabadan uzak durmaya, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, zorluk çekmeden elde edilen mala, sevince, taleplerin yerine geleceğine delalet eder. Bazen de maddi sıkıntıya, kötü niyetli bir düşman eliyle fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, kıymet düşmesine, sıkıntıya yaşama yorulmaktadır. Bir takım yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu uğraş vererek ulaştığı hayra, zamanla kavuştuğu beceriye, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu temiz rızka, başarısızlıktan sonra kavuştuğu onura işaret eder.

"Rüyada pantolona çamur sıçraması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda merak ettikleriniz

rüyada pantolona çamur sıçraması
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolona çamur sıçraması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.