Rüyada pantolona pislemek

Yalçın V.(44) - Samsun sordu : "Üç dört gece önce bir rüya gördüm. rüyada pantolona pislemek açıklar mısınız? "

Rüyada pantolona pislemek, büyük güç sahibi olmaya, sağlıklı yaşamaya, bol talihe, yeminine bağlı kalınacağına, merhametli arkadaşa, taleplerin yerine geleceğine, getirili uğraşlara gireceğine, imrenilen bir geleceğe, akrabalarla birlikte gülmeye, yetenek sahibi bir insana, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına işarettir. Nadiren de dara düşmeye, ferahının kaçacağına, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, maddi probleme, sırların ortaya döküleceğine işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek ümit ettiği feraha, zahmetle birlikte ümit ettiği feraha, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu temiz kazanca, cefa çektikten sonra kavuştuğu zafere işaret eder.

"Rüyada pantolona pislemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada pantolona pislemek
  • Ortalama bir bireyin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pantolona pislemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.