Rüyada para birinden para almak

Ali K.(25) - İstanbul sordu : "rüyada para birinden para almak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada para birinden para almak, yakında alınacak müjdeli havadise, duygusal hayatın iyi gittiğine, anlayışlı orta yaşlı insana, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, şöhrete ermeye, gıpta ile bakılan güce, emniyette olmaya, karlı girişim yapacağına, dostlarıyla mutlu olmaya, sağlığa, iyi yarınlara delalettir. Nadiren de iyi hali kaybetmeye, sıkıntılı yaşantıya, eğitimsiz bir yöneticiye, sağlığın bozulacağına, hilekar yöneticiye yorulmaktadır. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra gözlediği toplu kazanca, zorlukların sonrasında kazandığı yüksek mertebeye, zorlukla umduğu hünere, zahmetle elde ettiği sevince işaret eder.

"Rüyada para birinden para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada para birinden para almak
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada para birinden para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.