Rüyada para bozdurmak görmek

Mışa B.(33) - Bursa sordu : "Selamlar. rüyada para bozdurmak görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada para bozdurmak görmek, faydalı uğraşlara, sevince, gönül ilişkisinin iyi olacağına, samimi orta yaşlı yabancıya, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, emniyette yaşamaya, zahmetsiz kazanılan kazanca, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sağlığa, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, yeminine sadık kalacağına delalet eder. Kimi zaman da üzüntü duymaya, rahatının kaçacağına, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, düşmanından emin olmaya, korkulanın başına gelmesine delalettir. Bir takım tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zamanla istediği feraha, çektiği zorlukların sonunda istediği güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek beklediği huzura işaret eder.

"Rüyada para bozdurmak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada para bozdurmak görmek
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada para bozdurmak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.