Rüyada para dolu kumbara görmek

Uğur R.(46) - Mersin sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde var ancak rüyada para dolu kumbara görmek açıklar mısınız? "

Rüyada para dolu kumbara görmek, fakirlikten uzak durmaya, yüksek makama yükseleceğine, yeminin yerine getirileceğine, bol kazanca, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, ilişkisinin iyi olacağına, içten davranan genç akrabaya, mutluluğa ermeye, zorluk çekmeden elde edilen mala, gelire gelecek fazlalığa, duygusal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına delalet eder. Kimi zaman da korkulanın başına gelmesine, iyi hali kaybetmeye, muhtaç duruma düşmeye, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, yoksulluğa yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak ulaştığı haysiyete, cefa ile birlikte hak ettiği daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra düşlediği hayra, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu refaha yorulmaktadır.

"Rüyada para dolu kumbara görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada para dolu kumbara görmek
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada para dolu kumbara görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.