Rüyada para emanet almak

Sevgen U.(39) - Ankara sordu : "rüyada para emanet almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada para emanet almak, verdiği sözü yerine getirmeye, yüksek mevkiye ulaşacağına, huzura kavuşmaya, cömert adama, iyi talihe, vefakar eşe, mutluluğa kavuşmaya, maddi yükü olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, kazancın verimli olacağına, kazançlı girişim gerçekleştireceğine, sağlığını kazanmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, ticari sıkıntıya, korktuğu şeyden emin olunacağına, hilekar bir akrabaya, kıymet yitirmeye yorulur. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında hak edilen mutluluğa, kaybettikten sonra hak ettiği berekete, yenilgiden sonra ümit ettiği zafere, mağlubiyetten sonra umduğu az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada para emanet almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada para emanet almak
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada para emanet almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.