Rüyada para g6rmek

Nasip Ş.(19) - Şanlıurfa sordu : "Bana kalırsa yapılmış en kullanışlı rüya yorumu sitesi sizinki. rüyada para g6rmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada para g6rmek, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, güvenli olmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, huzura ermeye, büyük kuvvete ulaşmaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici gelişmelere, sağlığa, gelire gelecek bolluğa, bol talihe, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, külfetsiz elde edilen kazanca işarettir. Olumsuz yorum olarak korkulanın olmasına, ticari zarara, fukaralığa, rahatı yitirmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına yorulur. Bazen de rüya tabircileri şöyle derler: Bu zahmetle birlikte ümit ettiği daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu ticari kazanca, zorlanarak özlediği feraha, zorlukla özlediği sevince işarettir.

"Rüyada para g6rmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada para g6rmek
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada para g6rmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.